Nabídka kurzů

Zeštíhlující masáž zaměřená na celulitidu

Zeštíhlující masáž zaměřená na celulitidu
Tato speciální zeštíhlující masáž je kombinací drenážních, hloubkových a tonizačních tahů. Soustředí se především na problematické partie, během masáže na ty nejpřekrvěnější, což jsou stehna, lýtka a zadeček, dále pak speciální masáž břicha. Thalgomince masáž LC24 je velice účinná na odstranění...

—————

Vzdušná masáž těla s péřovými štětci + MASÁŽ S PALIČKAMI ZDARMA

Vzdušná masáž těla s péřovými štětci + MASÁŽ S PALIČKAMI ZDARMA
Najděte něco nového pro své klienty a přihlaště se na tento kurz, který vás naučí manuální masáž Srdce masáže a navíc masáž s péřovými štětci na celé tělo. Masáž je velice uklidňující, povzbuzující, okysličuje pokožku, povzbuzuje mikrocirkulaci. Tahy štětců jsou velmi příjemné a ideální pro ženy,...

—————

Ruská zeštíhlující a zpevňující masáž

Ruská zeštíhlující a zpevňující masáž
Ideální pro klientky, které hledají masáž proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a povislé pokožce. Tato masáž napomáhá zeštíhlení, zpevnění pokožky a vyrýsování siluety. Zvláště vhodné po dietě, těhotenství, nadměrném slunění. Tato masážní technika byla vyvinuta proto, aby...

—————

Relaxační tělová masáž se vzácnými kameny

Relaxační tělová masáž se vzácnými kameny
Zahřáté ušlechtilé kameny, tisíckrát vyleštěné a umně přiložené k tělu přinášejí regeneraci těla. Imunita je obnovená díky síle minerální substance a aktivních látek dodávajících tělu minerální látky. Spojení síly drahých kamenů s mateřským dotekem ruky a příjemně zahalující teplo čedičových...

—————

Relaxační tělová masáž čerpající z thajské masáže

Relaxační tělová masáž čerpající z thajské masáže
Zveme Vás k ponoření se do oceánu potěšení, relaxace a hojnosti. Pronikněte do nového světa a objevte masáž Memory Ocean. Tělo i duše se uvolní a znovu naplní energií a životním elánem. Tato masáž povzbuzuje, uvolňuje a zbavuje tělo i mysl únavy. Na tělo působí tahy, které reprodukují pohyby...

—————

Relaxační tělová masáž čerpající z ajurvédy

Relaxační tělová masáž čerpající z ajurvédy
Problémy každodenního života vyvolávají stres a únavu. V posledních letech jsme konečně stres a přepracování začali brát vážně. Relaxace znamená uvolnění nových energií a zdrojů, které jsou v každém z nás přítomny. V zemi Ajurvédy, země starodávné medicíny, je chronický stres považován za...

—————

Relaxační masáž s prvky shiatsu

Relaxační masáž s prvky shiatsu
Masážní relaxační ošetření celého těla, koncipováno tak, aby klienta uvedlo do naprosté rovnováhy a zbavilo jej stresu a únavy. Ošetření spočívá v celkové jemné masáži – od konečků prstů až po vlasovou pokožku. Zjemňuje, regeneruje a posiluje tkáně. Provádí se rukama a celými...

—————

Polynéská masáž s prvky lomi-lomi

Polynéská masáž s prvky lomi-lomi
Polynéská masáž, která klienta zavede na cestu kolem polynéských ostrovů a za sluncem a teplým bílým pískem. Relaxační masáž zahrnuje prvky masáže lomi-lomi a dalším zajímavým doplňkem je pytlíček naplněný bílým pískem, kterým se masíruje. Polynéská masáž uvolňuje napětí ve svalech a dodává...

—————

Masáž těla lávovými kameny

Masáž těla lávovými kameny
Hloubková relaxační kúra Mer & Sens na tělo je založena na metodě, která není jen originální, ale také účinná. Metoda Mer & Sens navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku. Tuto unikátní a úplnou relaxaci vyvolávají masážní tahy, rytmus a síla kamenů. Tahy jsou pomalé, vyvážené,...

—————

Konturovací rituál Liána

Konturovací rituál Liána
Tělová masáž Luxusní konturovací Liána je smyslovým zážitkem rozděleným do  dvou kroků. Nejdříve se celé tělo odevzdá rytmu Srdce Masáže,  která  jej prostřednictvím kombinace tahů uvolní, uleví mu a přenese do světa well-being. Cílem masáže je jemně protáhnout a uvolnit Vaše...

—————Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Katalog firem Sensualité SunShop parfémy a kosmetika SunShop vše pro sport